Perfumetki – kolejny temat rzeka warty choćby krzty dyskusji. Na pewno każdy słyszał, być może nie każdy używał, więc warto napisać kilka słów na temat sławetnych perfumetek.

Czym są perfumetki?

Po krótce – jeśli pierwszy raz spotykasz się z pojęciem perfumetki, to już śpieszymy z wyjaśnieniem. To są perfumy w małych pojemnościach, czasem 5 ml, najczęściej jest to 25-30ml. Zapachy są bardzo zbliżone do oryginalnych, a ich jakość w zestawieniu do ceny nie raz jest w stanie zachwycić odbiorcę.

Czy perfumetki są przydatne?

Jasne! Nigdy nie wiemy, czy wychodząc z domu z góry założonym planem, nie będziemy musieli go zmienić.  Napięty grafik może nie pozwolić na powrót do domu. Może zdarzyć się, że od razu po pracy/szkole wybieramy się gdzieś ze znajomymi, a wieczorem jeszcze wypada nieplanowana randka z ukochanym. Gdy zapach po kilku godzinach słabnie, dlaczego by nie pokusić się o jego zmianę np. sięgając po odważniejszą kompozycję, bardziej z pazurem. Kilka perfumetek pozwoli na łatwe dostosowanie zapachu do okoliczności, nie obciążając zbytnio torebki, czy plecaka. To jest zdecydowana zaleta tych mini-perfum. Dodatkowo, dzięki cenie możemy mieć kilka sztuk cały czas przy sobie.

Są jeszcze jakieś zalety perfumetek?

Oczywiście, że tak! Poniżej przedstawiamy kilka z nich:

Rozmiar, cena, wygoda, odświeżanie zapachu– w zależności od charakteru zapachu, utrzymuje on się z reguły kilka godzin. Mając perfumetkę pod ręką, szybko i dyskretnie możemy odświeżyć zapach, nawet będąc cały dzień poza domem.

Perfumetki to także wielokrotność wyboru

Ze względu na niską cenę, zapachy opakowane w perfumetkach mogą w ilości wielu sztuk gościć w Waszej kolekcji. Piękne i trwałe zapachy rozlewane są do jednolitych flakonów i opatrzone bardzo niską ceną. Jedyne czego im brakuje to znanego loga na etykiecie. Im mniejsza pojemność perfum, tym taniej i tu się zaczyna bajka. Możesz bawić się zapachem do woli. Sprawdzać nowości, bestsellery czy zapachy niszowe. Najlepiej ponosić trochę zapach na sobie, by sprawdzić czy nam odpowiada. Gdy to nie będzie to, lub po prostu zapach znudzi się, to perfumetką rozstaniesz się bez uczucia zmarnowanych pieniędzy – po pierwsze była niedroga, po drugie niewielka pojemność perfum idzie w odstawkę.

Perfumetki dają wiele możliwości – przede wszystkim możecie ich mieć wiele w swojej kolekcji bez niepotrzebnego wydawania fortuny. Zapachnijcie w perfumetkach!

RELATED ARTICLES

Wady i zalety odpowiedników perfum

Odpowiedniki markowych perfum. Wady i zalety

Czym są odpowiedniki markowych perfum? Każdy z nas o nich słyszał, nie każdy im zaufał. Na temat odpowiedników perfum damskich i męskich krążą w sieci podzielone opinie. Jedni z chęcią korzystają i wychwalają ten rodzaj produktu, inni negują. Jakie są zalety i wady odpowiedników perfum?…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *