Odpowiedniki perfum charakteryzują się ujednoliconymi flakonami o różnych pojemnościach, różniących się jedynie numerem. Natomiast w środku buteleczek znajdują się zapachy o podobnym składzie do znanych i drogich markowych perfum. Zbliżone do oryginałów kompozycje zapachowe sprawiają, że możesz cieszyć się pięknym i lubianym zapachem za bardzo atrakcyjną cenę.

Nie płać za prestiż marki

Perfumy znanych marek potrafią kosztować po kilkaset złotych. Cena ta odnosi się głównie do prestiżu i marketingu danej marki. Płacisz za gwiazdy, spoty reklamowe, wyszukane flakony i marże sprzedawców. W przeciwieństwie do drogiej torebki, perfumy nie mają loga, czy metki, którą zobaczą mijający Cię ludzie. Jeśli kochasz zapachy, z pewnością warto mieć kilka takich flakonów u siebie na półce. Jednak nie ukrywajmy, budżet nie pozwoli Ci na szaleństwa i zabawę zapachem.

Odpowiednik to nie podróbka

Korzystasz z zamienników tonerów do drukarki? Ich cena jest o wiele niższa, a doskonale spełniają swoją funkcję. Odpowiedniki perfum są na podobnej zasadzie. Efekt otrzymujemy podobny, choć czasem zapach może odrobinę odbierać, a trwałość być nieznacznie mniejsza. Jednak perfumy z dobrej rozlewni charakteryzują się doskonałą jakością i wręcz perfekcyjnym odzwierciedleniem zapachu. Kupując taki produkt, nabywasz perfumy o określonym numerze, od konkretnego producenta, z wypracowanym wyglądem (pudełka, butelki, materiały marketingowe). Nie jest to więc podróbka wygląda prawie identycznie jak markowe perfumy i wprowadzająca konsumenta w błąd. Nikt nie może mieć wątpliwości, że kupując odpowiednik nie nabywa oryginalnego zapachu. Kupuj od rozlewni, które mają swoje procedury produkcyjne, zespół ludzi, siedzibę, dobrze wyglądający i zabezpieczony sklep internetowy. Wtedy będziesz mieć pewność, że trafi do Ciebie pełnowartościowy produkt, a nie jakaś „targowa podróbka”.

Masz wybór

Z odpowiednikami dajesz sobie wybór. Ceny perfum są tak niskie, że możesz mieć ich wiele na półce i każdego dnia dobierać zapach do swojego nastroju. Możesz sprawdzać nowości, bestsellery czy nawet zapachy niszowe i kontrowersyjne. Małe pojemności kosztują kilkanaście złotych, więc w cenie jednego markowego flakonu możesz mieć kilka różnych zapachów. Odkrywanie nowych perfum potrafi wciągnąć.

RELATED ARTICLES

Wady i zalety odpowiedników perfum

Odpowiedniki markowych perfum. Wady i zalety

Czym są odpowiedniki markowych perfum? Każdy z nas o nich słyszał, nie każdy im zaufał. Na temat odpowiedników perfum damskich i męskich krążą w sieci podzielone opinie. Jedni z chęcią korzystają i wychwalają ten rodzaj produktu, inni negują. Jakie są zalety i wady odpowiedników perfum?…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *