Odpowiedniki perfum charakteryzują się ujednoliconymi flakonami o różnych pojemnościach, różniących się jedynie numerem. Natomiast w środku buteleczek znajdują się zapachy o podobnym składzie do znanych i drogich markowych perfum. Zbliżone do oryginałów kompozycje zapachowe sprawiają, że możesz cieszyć się pięknym i lubianym zapachem za bardzo atrakcyjną cenę.

Nie płać za prestiż marki

Perfumy znanych marek potrafią kosztować po kilkaset złotych. Cena ta odnosi się głównie do prestiżu i marketingu danej marki. Płacisz za gwiazdy, spoty reklamowe, wyszukane flakony i marże sprzedawców. W przeciwieństwie do drogiej torebki, perfumy nie mają loga, czy metki, którą zobaczą mijający Cię ludzie. Jeśli kochasz zapachy, z pewnością warto mieć kilka takich flakonów u siebie na półce. Jednak nie ukrywajmy, budżet nie pozwoli Ci na szaleństwa i zabawę zapachem.

Odpowiednik to nie podróbka

Korzystasz z zamienników tonerów do drukarki? Ich cena jest o wiele niższa, a doskonale spełniają swoją funkcję. Odpowiedniki perfum są na podobnej zasadzie. Efekt otrzymujemy podobny, choć czasem zapach może odrobinę odbierać, a trwałość być nieznacznie mniejsza. Jednak perfumy z dobrej rozlewni charakteryzują się doskonałą jakością i wręcz perfekcyjnym odzwierciedleniem zapachu. Kupując taki produkt, nabywasz perfumy o określonym numerze, od konkretnego producenta, z wypracowanym wyglądem (pudełka, butelki, materiały marketingowe). Nie jest to więc podróbka wygląda prawie identycznie jak markowe perfumy i wprowadzająca konsumenta w błąd. Nikt nie może mieć wątpliwości, że kupując odpowiednik nie nabywa oryginalnego zapachu. Kupuj od rozlewni, które mają swoje procedury produkcyjne, zespół ludzi, siedzibę, dobrze wyglądający i zabezpieczony sklep internetowy. Wtedy będziesz mieć pewność, że trafi do Ciebie pełnowartościowy produkt, a nie jakaś „targowa podróbka”.

Masz wybór

Z odpowiednikami dajesz sobie wybór. Ceny perfum są tak niskie, że możesz mieć ich wiele na półce i każdego dnia dobierać zapach do swojego nastroju. Możesz sprawdzać nowości, bestsellery czy nawet zapachy niszowe i kontrowersyjne. Małe pojemności kosztują kilkanaście złotych, więc w cenie jednego markowego flakonu możesz mieć kilka różnych zapachów. Odkrywanie nowych perfum potrafi wciągnąć.

RELATED ARTICLES

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *