Sklepy z odpowiednikami perfum rozszerzają swoją działalność w Internecie i Social Mediach, czy się komuś to podoba czy nie. Stają się one coraz bardziej popularne, co działa na niekorzyść perfumeryjnych gigantów. Korzystają na tym natomiast konsumenci, którzy nie chcą przepłacać, ale za to pragną mieć dany zapach w swojej kolekcji. To dzięki nim lane perfumy działają tak prężnie. Nie ma się co dziwić, każdy oczekuje jak najlepszej jakości za jak najniższą możliwą cenę. Dodatkowo, do ceny markowych perfum doliczanych jest dużo kosztów niezwiązanych kompletnie z ich produkcją, nie ma co więc winić tych, którzy kupują odpowiedniki. Można za to docenić ich spryt w tej kwestii, bo często zdarza się, że nawet najlepsze nosy nie są w stanie rozróżnić zamiennika od markowego oryginału.

Tutaj pada pytanie – jaki sklep więc wybrać? Pierwszy lepszy?

Otóż – nie. Warto prześledzić sklepy na ich portalach społecznościowych, poczytać opinie, może popytać ludzi? Należy też rozróżniać, kiedy sklep z odpowiednikami perfum oferuje tzw. „podróby”, kiedy są to testery, a kiedy perfumy lane inspirowane oryginalnymi zapachami. Granica między nimi jest cienka, więc przed rozpoczęciem poszukiwań musicie się zastanowić, czego tak właściwie szukacie i oczekujecie od zamienników perfum markowych.

Część ze sklepów rozwija prężnie swoje kanały w SM – sprzedają na podstawie Instagrama, Facebooka i nawet Tik Toka. Szczerze wyznam, że to bardzo dobry sposób na biznes, a Wy możecie na bieżąco widzieć, kto kupuje. Pewnie udostępniane są komentarze zadowolonych klientów, ich relacje bądź zdjęcia. Tutaj, przy oznaczeniach prawdziwych profili nie ma miejsca na oszustwa.

Podsumowując, wybierajcie dobrze i mądrze, ale pamiętajcie, że droga do sukcesu ma przeważnie wyboje 😊.

RELATED ARTICLES

Wady i zalety odpowiedników perfum

Odpowiedniki markowych perfum. Wady i zalety

Czym są odpowiedniki markowych perfum? Każdy z nas o nich słyszał, nie każdy im zaufał. Na temat odpowiedników perfum damskich i męskich krążą w sieci podzielone opinie. Jedni z chęcią korzystają i wychwalają ten rodzaj produktu, inni negują. Jakie są zalety i wady odpowiedników perfum?…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *